LáZnění
cyklus květen – červen 2023

Srdečně tě zvu na další cyklus sebepečujícího ženského hlasového kruhu s názvem LáZnění, který začne v květnu.

Vytvoříme opět stabilní skupinu, což ještě víc umocní bezpečnou atmosféru. Je moc hezké pozorovat, jak se skupina proplétá, ženy odhazují ostych a společně zní.

Je tedy třeba přihlásit se na cyklus jako celek.

KDY Každou středu od 17.5. do 21.6. vždy v čase 18:30-20:30, půjde tedy o 6 dvouhodinových večerů

MÍSTO Budeme se setkávat již klasicky v sále hotelu Marianeum (Praha 2, Máchova). Druhé setkání bude trochu speciální, jaro v rozpuku a blížící se léto setkáním ve Stromovce;-).

CENA 1700 Kč

Chceš se přihlásit? Nebo na něco doptat? Dej mi vědět na stepanka.hlasem@gmail.comZáměrem LáZnění je sebepéče a zpřítomnění skrze hlas. Mým přáním je vytvořit pro tebe bezpečný prostor, ve kterém můžeš prostě být, zpívat a zažívat sílu společného zpěvu

Při zpěvu je naším nástrojem celé naše tělo, a tak setkání prokládám cvičeními, skrze která můžeš prozkoumávat základy pěvecké techniky a hlavně si dělat v těle dobře.

Těšit se můžeš na lidovky z celého světa, společné tvoření tady a teď a spoustu laskavosti.

Já se těším na tebe;-)

„LáZnění byl můj první vedený kurz zpívání, kterého jsme se kdy zúčastnila, a jsem nadšená, že jsem to mohla zažít právě u Štěpánky – lektorky, která je empatická, hravá a umí vytvořit bezpečné prostředí pro všechny bez rozdílu zkušeností a schopností pracovat se svým hlasem. Vede jemně prostřednictvím různých technik k objevování bránice a vlastní přirozené polohy hlasu. Nadchnul mě výběr písní – žádné typické odrhovačky, ale naopak písně, které jsou krásné, ale zároveň téměř neznámé – maorské, africké, indiánské, i málo známé české lidové.“

Káťa Škaroupková, účastnice skupinového LáZnění